Manager recepție

Alexia

17 octombrie 2024

Angajăm:

Responsabilitati:

  • Deservirea clientilor
  • Informarea clientilor despre serviciile clubului
  • Lucrul cu aparatul de casa
  • Primirea apelurilor telefonice si repartizarea acestora
  • Preparatea bauturilor (ceai, cafea, sucuri)

Cerinte:

  • Punctualitate, raspundere, comunicabilitate, bunavointa .

Cunoasterea limbilor:

  • Rusă, româna obligatoriu.

Orar de lucru:

  • In ture, 8 ore
  • Plata este pe ore +% din vinzari ale barului
  • Angajarea oficiala
  • Pachet social
  • Bonus: acces la fitness si SPA, reduceri pentru rude
  • Posibilitates de dezvoltare profesionala si participare activa in viata plina de evenimente a clubului, in colectivul tinar si ambitios si atmosfera pozitiva

Vino să ne cunoști! Dacă ești interesat și te potrivești descrierii, trimite-ne CV-ul tău la info.alexia.md@gmail.com.

Telefon: 068665444, Lu-Vi de la 09:00 pînă la 18:00

E-mail: info.alexia.md@gmail.com
Telefon: 068665444

Alte anunțuri publicate de această companie