Manager marketing si PR (B2B)

Angajăm:

Responsabilitati:

  • Elaborarea si implementarea strategiei de marketing in domeniul B2B (utilaj comercial, echiparea restaurantelor, supermarket-urilor etc.)
  • Sporirea indicatorului brand awareness al companiei si a partenerilor prin campanii online si offline
  • Participarea la expozitii de profil
  • Analiza bazei clientilor, implemenarea activitatilor pentru marirea gradului de loialitate a clientilor existenti si fidelizarea lor, atragerea clientilor noi
  • Comunicarea directa si indirecta cu clienti prin e-mail, SMS, apeluri telefonice, retele sociale etc.
  • Analiza concurentilor si activitatilor lor de marketing
  • Intocmirea rapoartelor referitor la eficienta activitatilor si a strategiei in general

Cerinte:

  • Experienta de lucru cu in domeniul respectiv
  • Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp, precizie, punctualitate, capacitate de analiză, responsabilitate
  • Cunoasterea buna a limbilor romana si rusa
  • Studii in domeniul economiei vor constitui un avantaj

Ce oferim:

  • Salariu de la 15 000 lei platit la timp
  • Angajare oficiala
  • Pachet social complet
  • Ceai si cafea gratis din partea companiei
  • Program de lucru Luni-Vineri 9.00-18.00

E-mail: otdelkadrov.o@rambler.ru
Tel.: 060355155

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide