Manager marketing, Optica Felicia

Felicia - reteaua de farmacii

24 octombrie 2024

Chișinău
De la 1 an
Full-time
Universitate
În locația angajatorului

Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

OPTICA Felicia este o rețea prezentă pe teritoriul Republicii Moldova. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, prezentând o gamă largă de produse Optice: rame de ochelari, ochelari de soare, lentile de contact și accesorii. Mai mult, specialiștii noștri calificați, medici oftalmologi, sunt gata să-ți ofere o consultație la cel mai înalt nivel.

Te așteptăm să ne cunoaștem si să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică și unită, să îți construiești o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îți oferă șansa de a te dezvolta profesional și personal.

Responsabilități:

  • Elaborarea si coordonarea planului de marketing, campaniilor (lansare de produs, reducere, etc) și strategie de social media.
  • Gestionarea bugetelor pentru promovarea online (Facebook, Instagram și Google AdWords).
  • Analizarea datelor pentru a determina tendințele consumatorilor și pentru a implementa un marketing mai bun strategii.
  • Raportare lunara si analize privind performanta produsului.
  • Coordonare pentru toate instrumentele de marketing online și offline: direct mail, sondaje, evenimente.
  • Dezvoltarea imaginii mărcii atât online, cât și offline.
  • Evaluarea eficacității campaniilor de marketing și ajustarea sau implementarea strategiilor de îmbunătățire a acestora.

Ce căutăm:

  • Compatibilitate cu valorile FELICIA: responsabilitate, profesionalism, transparență, încredere, curaj și empatie;
  • Experiență și Interes pentru Marketing, Social Media, PR;
  • Studii superioare în domeniu;
  • Interes pentru Marketing, Social Media, PR;
  • Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat (vorbit, scris), cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • Responsabilitate, atitudine proactivă;
  • Energie și creativitate.

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.
Telefon: 0605 16 065, e-mail: hr@felicia.md.

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060516065

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide