Manager de vanzari - Limba Turca 850$ +%

UNITED TEAM

6 octombrie 2024

Ce oferim noi:

  • Salariu competitiv salariu de bază 850 USD + bonusuri (Din prima luna salariu mediu este de 1000$-1200$)
  • Oportunități de dezvoltare a carierei
  • Trafic fierbinte
  • Cele mai tari activități și evenimente de echipă
  • Cafea, dulciuri și fructe
  • Sărbătorirea aniversărilor și zilelor de naștere
  • Birou modern în centrul Chișinăului

Responsabilități:

  • Menținerea comunicării cu clienții pentru a asigura continuarea vânzărilor/comenzilor
  • Realizarea prezentărilor de vânzări pentru diverși potențiali clienți
  • Oferirea de suport post-vânzare

Calificări necesare:

  • Puternică înțelegere a afacerii și abilitatea de a atinge obiectivele de vânzări
  • Cunoașterea limbei Turca la nivel avansat
  • Abilități bune de comunicare și negociere
  • Abilități de organizare și gestionare a timpului

Vă informăm că doar candidații relevanți vor fi contactați sau invitați la interviu.

Bizim sunduklarımız:

  • Rekabetçi maaş (taban maaş 850 USD + yüksek bonuslar) İlk aydan itibaren ortalama maaş 1000-1200'dür
  • Kariyer gelişim fırsatları
  • En sıcak trafik
  • En havalı takım etkinlikleri ve organizasyonları
  • Kahve, tatlılar ve meyveler
  • Yıldönümleri ve doğum günlerini kutlama
  • Kişinev merkezinde modern ofis

İş sorumlulukları:

  • Müşterilerle iletişimi sürdürerek satış/siparişlerin devamını sağlamak
  • Çeşitli potansiyel müşterilere satış sunumları yapmak
  • Satış sonrası destek sağlamak

Gerekli nitelikler:

  • Güçlü iş anlayışı ve satış hedeflerine ulaşma yeteneği
  • İleri düzeyde Türkçe
  • İyi iletişim ve müzakere becerileri
  • Organizasyon ve zaman yönetimi becerileri

Email: careersunitedteam@gmail.com
079914058

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide