Manager de gestionare a proiectelor și sarcinilor în ClickUp / Менеджер управления проектами и задачами в ClickUP
Aquatrade

20 Septembrie 2024

Vrei să lucrezi într-o companie mare și stabilă? Ești în căutarea unei atmosfere de lucru plăcute și a unor oportunități de creștere? Atunci ai o șansă - cel mai mare distribuitor de apă din țară deschide un concurs pentru poziția de Manager de gestionare a proiectelor și sarcinilor în ClickUp.

Responsabilități:
Gestionarea proiectelor în ClickUp

  • Crearea și structurarea proiectelor
  • Configurarea spațiilor de lucru și a listelor
  • Distribuirea sarcinilor între membrii echipei
  • Stabilirea și urmărirea termenelor de execuție
  • Optimizarea fluxurilor de lucru
  • Dezvoltarea și implementarea șabloanelor pentru sarcini recurente
  • Crearea de automatizări pentru operațiuni de rutină
  • Configurarea integrărilor cu alte instrumente de marketing
  • Analiză și raportare
  • Crearea de dashboard-uri pentru monitorizarea KPI-urilor campaniilor de marketing
  • Generarea de rapoarte periodice privind progresul proiectelor
  • Analiza eficienței muncii echipei și a proceselor

Instruire și suport pentru echipă

  • Organizarea de traininguri privind utilizarea ClickUp
  • Consultanță pentru angajați cu privire la utilizarea sistemului
  • Elaborarea de instrucțiuni și ghiduri pentru utilizarea ClickUp

Coordonarea interacțiunilor cross-funcționale

  • Configurarea colaborării dintre marketing și alte departamente în ClickUp
  • Asigurarea transparenței proceselor pentru toți participanții

Gestionarea resurselor

  • Planificarea și distribuirea resurselor umane pe proiecte
  • Monitorizarea încărcării angajaților și prevenirea suprasolicitărilor
  • Controlul calității și respectarea termenelor-limită
  • Monitorizarea îndeplinirii sarcinilor și respectării termenelor
  • Identificarea blocajelor și propunerea de soluții pentru optimizare

Dezvoltarea sistemului

  • Studii despre noile funcții ale ClickUp și implementarea acestora
  • Colectarea feedback-ului echipei și realizarea îmbunătățirilor
  • Îmbunătățirea continuă a proceselor de gestionare a proiectelor.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Experiență de lucru de 1-2 ani ca Manager de proiect.
  • Activitate, inițiativă, rapiditate, abilitatea de a lucra în echipă;
  • Abilități organizatorice (managementul timpului, gestionarea proiectelor, abilitatea de a lucra în regim de multitasking);
  • Abilități analitice, competențe în prelucrarea și analiza informațiilor;
  • Disponibilitate pentru o muncă dinamică.

Condiții:

  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet;
  • Program de lucru luni-vineri de la 9:00 la 18:00;
  • Instruire și dezvoltare pe cheltuiala companiei;
  • Loc de muncă bine echipat într-un birou confortabil în centrul orașului;
  • Salariu decent, fără întârzieri;
  • Colectiv prietenos și energic.

Toate CV-urile aici: xenia.pascenco@aquatrade-marketing.md.

Le vom analiza și vă vom contacta.

Ты хочешь работать в крупной и стабильной компании? Ищешь приятную рабочую атмосферу и возможности для роста? Тогда у тебя есть шанс — крупнейший дистрибьютор воды в стране открывает конкурс на позицию Менеджера по управлению проектами и задачами в ClickUp.

Обязанности:

  • Управление проектами в ClickUp
  • Создание и структурирование проектов
  • Настройка рабочих пространств и списков
  • Распределение задач между членами команды
  • Установка и отслеживание сроков выполнения
  • Оптимизация рабочих процессов
  • Разработка и внедрение шаблонов для повторяющихся задач
  • Создание автоматизаций для рутинных операций
  • Настройка интеграций с другими маркетинговыми инструментами
  • Аналитика и отчетность
  • Создание дашбордов для отслеживания KPI маркетинговых кампаний
  • Генерация регулярных отчетов о прогрессе проектов
  • Анализ эффективности работы команды и процессов

Обучение и поддержка команды:

  • Проведение тренингов по использованию ClickUp
  • Консультирование сотрудников по вопросам работы в системе
  • Разработка инструкций и гайдлайнов по использованию ClickUp

Координация кросс-функционального взаимодействия:

  • Настройка совместной работы маркетинга с другими отделами в ClickUp
  • Обеспечение прозрачности процессов для всех участников

Управление ресурсами:

  • Планирование и распределение человеческих ресурсов по проектам
  • Отслеживание загрузки сотрудников и предотвращение перегрузок
  • Контроль качества и соблюдения сроков выполнения
  • Мониторинг выполнения задач и соблюдения сроков
  • Выявление узких мест и предложение решений по оптимизации

Развитие системы:

  • Изучение новых функций ClickUp и их внедрение
  • Сбор обратной связи от команды и реализация улучшений
  • Постоянное совершенствование процессов управления проектами

Требования:

  • Знание русского и румынского языков;
  • Опыт работы 1-2 года на позиции менеджера проектов;
  • Активность, инициативность, быстрая реакция, умение работать в команде;
  • Организаторские способности (тайм-менеджмент, управление проектами, умение работать в режиме многозадачности);
  • Аналитические способности, навыки обработки и анализа информации;
  • Готовность к динамичной работе.

Условия:

  • Официальное трудоустройство;
  • Полный социальный пакет;
  • График работы: понедельник-пятница с 9:00 до 18:00;
  • Обучение и развитие за счет компании;
  • Хорошо оборудованное рабочее место в комфортабельном офисе в центре города;
  • Достойная зарплата без задержек;
  • Дружный и энергичный коллектив.

Все CV сюда: xenia.pascenco@aquatrade-marketing.md.

Мы посмотрим, и свяжемся с вами.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide