Креативный директор | Director creativ

Tagme

9 Septembrie 2024

Tagme приглашает на работу:

О нас: TAGME – это место, где креативность сочетается с эффективностью. Мы создаем и продвигаем бренды, рассказывая их истории через маркетинг, дизайн и контент. Сейчас мы ищем креативного директора, который готов вдохновлять команду и создавать яркие проекты для наших клиентов.

Требования:

  • Опыт работы креативным директором от 2 лет.
  • Глубокое знание маркетинга и рекламных стратегий.
  • Умение вдохновлять команду и находить нестандартные решения.
  • Опыт работы в разных медиаканалах: digital, print, видео.
  • Навыки управления проектами и работы с клиентами.
  • Способность генерировать идеи и превращать их в успешные кампании.

Обязанности:

  • Разработка креативных концепций для клиентов и агентства.
  • Руководство командой дизайнеров, копирайтеров и маркетологов.
  • Контроль за выполнением проектов от идеи до реализации.
  • Анализ результатов кампаний и их оптимизация.
  • Взаимодействие с клиентами, презентация идей и концептов.

Что мы предлагаем:

  • Работа с крупными проектами и участие в международных кампаниях.
  • Вдохновляющая команда и поддержка креативных инициатив.
  • Конкурентоспособная зарплата и бонусы за успешные проекты.
  • Участие в формировании стратегий компании.

Что дальше:

  • Мы ждем ваше резюме и портфолио с примерами реализованных проектов.
  • Мы проведем интервью, чтобы обсудить ваши идеи и возможности для сотрудничества.

Если вы готовы вести команду креативных профессионалов и создавать яркие проекты — ждем ваше CV!

Despre noi:
TAGME este locul unde creativitatea se îmbină cu eficiența. Creăm și promovăm branduri, povestindu-le istoriile prin intermediul marketingului, designului și conținutului. În prezent, căutăm un director creativ care să inspire echipa și să creeze proiecte remarcabile pentru clienții noștri.

Cerințe:

  • Experiență de lucru ca director creativ de cel puțin 2 ani.
  • Cunoștințe profunde de marketing și strategii publicitare.
  • Abilitatea de a inspira echipa și de a găsi soluții inovatoare.
  • Experiență de lucru în diferite medii: digital, print, video.
  • Abilități de gestionare a proiectelor și de lucru cu clienții.
  • Capacitatea de a genera idei și de a le transforma în campanii de succes.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea conceptelor creative pentru clienți și agenție.
  • Conducerea echipei de designeri, copywriteri și specialiști în marketing.
  • Controlul asupra realizării proiectelor, de la idee la implementare.
  • Analiza rezultatelor campaniilor și optimizarea acestora.
  • Interacțiunea cu clienții, prezentarea ideilor și conceptelor.

Ce oferim:

  • Colaborarea la proiecte de mare amploare și participarea la campanii internaționale.
  • O echipă inspirată și susținerea inițiativelor creative.
  • Un salariu competitiv și bonusuri pentru proiectele de succes.
  • Participarea la formarea strategiilor companiei.

Ce urmează:

  • Așteptăm CV-ul și portofoliul tău cu exemple ale proiectelor realizate.
  • Vom organiza un interviu pentru a discuta ideile și posibilitățile de colaborare.

Dacă ești pregătit să conduci o echipă de profesioniști creativi și să creezi proiecte remarcabile — așteptăm CV-ul tău!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide