Îngrijitor | Parc privat

hr solutions

9 Septembrie 2024

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

Despre companie
Clientul nostru este primul parc de wakeboard din Moldova. Activități recreative pe apă, saună, grădină de plante medicinale. Căutăm un grădinar experimentat pentru îngrijirea parcului nostru.

Te așteaptă sarcini captivante legate de plantare, îngrijire și monitorizarea stării plantelor.
Dacă ești pregătit să transformi dragostea ta pentru natură în proiecte reale, alătură-te echipei noastre!

Descrierea jobului

  • Plantarea plantelor și pregătirea răsadurilor
  • Îngrijirea zilnică a plantelor pe parcursul anului
  • Tratamentul plantelor împotriva dăunătorilor și îngrijirea acestora
  • Planificarea și realizarea plantărilor
  • Colectarea plantelor aromatice pentru uscare
  • Ținerea evidenței îngrijirii plantelor

Cerințe pentru candidat

  • Experiență în grădinărit și botanică
  • Cunoștințe despre plante medicinale și ierburi
  • Abilitatea de a lucra atât autonom, cât și în echipă
  • Responsabilitate și atenție la detalii

Oferim

  • Vă garantăm formare și suport din partea specialiștilor noștri experimentați
  • Cazare
  • Transport
  • Reduceri considerabile pentru membrii familiei la vizitele în parcul nostru de wakeboard
  • Locația: r-nul Straseni, s. Panasesti

What is our next step

  • If you’re interested in this position - please contact us directly.

If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your СV.

E-mail: info@hrsolution.md
069708302

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide