Inginer procesarea epurarea apei

Pegas

16 Septembrie 2024

Compania "PEGAS" SRL angajeaza:

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și motivată, te invităm să aplici pentru poziția de Inginer procesarea epurarea apei.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare în domeniu;
  • Experiența anterioară de cel puțin 3 ani în poziția de inginer procesarea epurarea apei;
  • Cunoașterea legislaţiei în domeniu;
  • Cunoasterea procesului tehnologic al statiei de pre epurare a apelor uzate;
  • Cunoasterea reglementarilor si prevederilor legale privind protectia mediului;
  • Cunoasterea regulilor si a normelor privind sanatatea si securitatea in munca;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilitățile postului:

  • Verificarea instalatiilor si agregatelor, starea lor de functionalitate si stabilirea de sarcini si termene de inlaturare a deficientelor;
  • Verificarea zilnica a inregistrarilor de exploatare ce se fac de catre personalul statiei de pre epurare;
  • Urmarirea realizarii indicatorilor si obiectivelor specifice proceselor pe care le conduce;
  • Verificarea zilnica a modului de respectare a regulamentului de exploatare a statiei de pre epurare luand masuri ce se impun pentru cazuri de abateri din partea personalului din subordine;
  • Alte responsabilitati ce tin direct de obiectivele postului ocupat.

Oferta noastră:

  • Program de lucru 8 ore/zi: luni-vineri;
  • Prânz gratuit;
  • Conexiune telefonie mobila corporativa;
  • Salariu urmeaza a fi stabilit in baza negocierilor;
  • Locatie: str. Petricani nr. 174.

Nu ezita să ne contactezi la nr de telefon +373 60003902 sau trimite CV-ul la adresa hr@pegas.md, iar noi cu drag îți vom da mai multe detalii și îți vom spune Bun Venit în echipa noastră!!!

E-mail: hr@pegas.md
Telefon: +373 60003902

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide