HR Manager (part-time)

CASA MARE

16 Septembrie 2024

Angajăm:

“CASA MARE INVEST” SRL este o companie ambițioasă, modernă și în continuă dezvoltare, specializată în domeniul imobiliar. Oferim clienților noștri cele mai bune soluții și servicii, ajutându-i să găsească proprietatea rezidențială sau comercială perfectă. Echipa noastră de profesioniști este întotdeauna gata să sprijine, să instruiască noii angajați la succes.

Responsabilități principale:

  • Recrutare de personal: Căutarea și selecția candidaților pentru posturile vacante, realizarea interviurilor.
  • Suport administrativ: Gestionarea documentației de personal, pregătirea contractelor de muncă și a altor documente.
  • Evaluare și dezvoltare: Realizarea de activități de evaluare, organizarea de traininguri și programe de formare.
  • Interacțiunea cu angajații: Oferirea suportului angajaților în probleme legate de politica de personal, rezolvarea situațiilor de conflict.
  • Participare la dezvoltarea culturii organizaționale: Contribuirea la dezvoltarea și implementarea culturii corporative și a măsurilor de motivare a angajaților.

Cerințe:

  • Experiență de cel puțin 2 ani în domeniul resurselor umane.
  • Cunoștințe solide în legislația muncii și metode moderne de recrutare.
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  • Capacitatea de a lucra atât în echipă, cât și de a lua decizii independent.
  • Cunoștințe de utilizare a programelor de birou și a sistemelor de management al resurselor umane (HRM).

Condiții:

  • Lucru part-time, program flexibil.
  • Salariu competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Echipa prietenoasă și atmosfera de lucru suportivă.
  • Participarea la evenimente și proiecte corporative.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la dezvoltarea companiei, trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa E-mail: office@casamare.md.

Vă așteptăm!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide