Hamal (Depozit) 12000 lei (Ciocana)
Business Market SRL

11 octombrie 2024

Business Market SRL, companie din Chișinău, anunță disponibilitatea unui post de hamal la depozit, full-time, pentru o persoană muncitoare și responsabilă. Nu necesită experiență în domeniu, doar dorința de a învăța și de a face parte din echipa noastră.

Cerințele față de candidat
  • Ești apt/a din punct de vedere fizic;
  • Ești o persoană ordonată și atentă la detalii;
  • Poți să te adaptezi ușor la schimbări;
  • Ești disponibil/a pentru munca în program full-time.
Oferim:
  • Regim de muncă full time: (Luni- Vineri), de la 8.00 la 17.00;
  • Angajare oficială, salariu fără întîrzieri;
  • Pranz asigurat de catre companie.
Responsabilităţi:
  • Preluarea si completarea listelor de comenzi cu produsele comandate de catre clienți din depozitul companiei;
  • Incarcarea si descarcarea marfii in depozit si teritoriu;
  • Sticherarea marfii de import.
Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la e-mail: hr@bizmarket.md.
Tel: 079-70-10-65

E-mail: hr@bizmarket.md
Telefon: 079-70-10-65

Alte anunțuri publicate de această companie

Merceolog

Inspector Prețuri

Şofer-curier

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide