Farmacist în Secția de Producere, Chișinău, sectorul Botanica

Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Grupul de companii FELICIA susține cu încredere generații sănătoase! Cu o experiență de peste 27 de ani, FELICIA se mândrește cu o echipă unită de peste 1.500 de angajați, un depozit farmaceutic modern și o rețea extinsă de peste 300 de farmacii, răspândite pe întreg teritoriul țării. Obiectivul nostru este să asigurăm accesul tuturor la produse farmaceutice de calitate, indiferent de locație.

Echipa noastră se extinde, motiv pentru care suntem în căutarea unui farmacist pentru secția de producere.

OFERIM:

  • Program de muncă: Luni-Vineri (9-18);
  • Remunerare atractivă, corelată cu performanța;
  • Condiții de muncă înr-un mediu sănătos și binevoitor;
  • Suport prin instruire continuă - mentorat, training-uri;
  • Posibilitate de creştere profesională.

CERINȚE:

  • Studii superioare sau medii de specialitate (farmacist sau asistent/ laborant-farmacist);
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Atenție la detalii și abilități organizatorice;
  • Experienţa în domeniu va constitui un avantaj.

Responsabilități:

  • Monitorizarea și verificarea proceselor de producție;
  • Asigurarea respectării  bunelor practici de fabricație;
  • Elaborarea rețetelor și producerea medicamentelor;
  • Elaborarea tuturor documentelor necesare;

Dacă citind anunţul aţi decis că doriți să faceţi parte din echipa noastră, cu drag așteptăm apelul dvs. sau să expediați CV-ul la poșta electronică: hr@felicia.md.

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060547447, 068400594

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide