Expert în Marketing HR (creare materiale video) 30000 brut
Profmet Grup SRL

9 Septembrie 2024

Căutăm un Expert în Marketing HR creativ și pasionat, capabil să dezvolte strategii inovatoare de formare și promovare a produselor prin conținut video captivant. Vei avea responsabilitatea de a crea și implementa materiale video educative și formative, gestionând o echipă de doi traineri (specializați în produse și tehnici de vânzare).

Responsabilități:

  • Crearea și dezvoltarea de materiale video pentru prezentarea produselor, formarea angajaților și educarea clienților.
  • Gestionarea și coordonarea unei echipe de doi traineri, asigurând livrarea eficientă a sesiunilor de training.
  • Dezvoltarea de campanii interne și externe de marketing pentru promovarea programelor de training și a produselor companiei.
  • Colaborarea cu departamentele de vânzări și marketing pentru crearea de materiale de training relevante și actualizate.
  • Monitorizarea și evaluarea eficacității programelor de training și ajustarea lor pe baza feedback-ului și rezultatelor obținute.
  • Identificarea celor mai bune practici în marketing și instruire pentru a îmbunătăți continuu calitatea programelor oferite.

Cerințe:

  • Experiență în crearea de conținut video și materiale multimedia pentru scopuri educative și de prezentare produse.
  • Expertiză în marketing HR, training sau educație, preferabil în domeniul vânzărilor sau marketingului.
  • Abilități de gestionare a echipelor și proiectelor.
  • Creativitate, excelente abilități de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
  • Fluență în română și rusă; cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj.

Ce oferim:

  • Oportunități de dezvoltare profesională într-o companie SMART.
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.

Hai, să ne cunoaștem!
Trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@profmet.md.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide