Expeditor

VITAFOR

19 Septembrie 2024

Compania Vitafor angajează:

Expeditor

Responsabilitățile includ:

  • Preluarea și predarea mărfurilor pe baza facturilor de expediție.
  • Menținerea comunicării cu șoferii și clienții pentru a asigura livrarea eficientă a mărfurilor.
  • Gestionarea documentației necesare pentru expedierea produselor.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  • Disciplină, dorință și capacitate de a munci, operativitate.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie stabilă și în creștere.

Dacă ești interesat, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la hr@vitafor.md sau să ne contactezi la nr. 060133288.

E-mail: hr@vitafor.md
060133288

Alte anunțuri publicate de această companie