Economist LUKOIL-Moldova

Personal Logistica

24 octombrie 2024

Chișinău, Сentru
De la 2 ani
Full-time
Universitate
În locația angajatorului

Angajăm:

LUKOIL-Moldova SRL ngajează economist/analist financiar în departamentul planificare și economie.

Responsabilități principale:

  • Organizeaza procesul de bugetare, prognozelor lunare, anuale, rezultatului financiar precum indicatorilor de performanta.
  • Pregătește rapoarte de analiză într-un format corespunzător cerințelor de management a LUKOIL-Moldova.
  • Asigura corespunderea înregistrarilor contabile si raportare cu prevederile cerintelor grupului intern bazat pe SNC/IFRS.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare economice / manageriale și sau experiență adecvata
  • Cunoștințe profunde în managementul întreprinderii, contabilității
  • Abilitati și cunoștinte de operare PC și MS Office (Excel- nivel avansat, Power Point), SAP va constitui un avantaj
  • Să cunoască Standardele Naționale de Contabilitate (SNC), experiența de raportare in Standarde Internaționale de Raportare Financiară (IFRS) constituie un avantaj
  • Să cunoască limba romana si rusa, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj
  • Competențe: integritate, responsabilitate, profesionalism, lucru în echipă, orientare către rezultate, credibilitate, capacitatea de a rezolva probleme, perseverență, învățare și dezvoltare continuă
  • Abilități de comunicare verbală și în scris, capacitate de analiză și sinteză a informației, capacitate de însușire rapidă a metodelor noi de lucru, bine organizat

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică daniela.negura@lukoil.md.

Termenul limită pentru depunerea CV-urilor este: 30.10.2024

Telefon: 068103595
E-mail: daniela.negura@lukoil.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide