Economist (Contabil)

Linella

16 Septembrie 2024

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Ești pasionat/pasionată să lucrezi cu cifrele? Te invităm cu drag să aplici pentru funcția de economist (contabil). Te încurajăm să te alături echipei noastre și să contribui la succesul financiar al companiei prin experiența și dedicarea ta.

Cerinte:

  • Studii superioare în economie / sau contabilitate;
  • Experiență în domeniul de planificare, evidență contabilă, – la cel puțin 3 ani;
  • Cunoștințe de operare PC, Office, Excel;
  • Cunoașterea limbilor române și rusă;
  • Capacităţi analitice şi de sinteză,capacitatea de a percepe şi de a estima;
  • Grand înalt de responsabilitate și confidentialitate;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Persoana dinamică şi ambițioasă, orientată către rezultat.

Responsabilităţi:

  • Monitorizarea activitătii economice, respectarea bugetelor aprobate;
  • Analiza rapoartelor financiare;
  • Analiza costurilor;
  • Întocmirea calculelor,ncheltuielelor, calcularea indicatorilor economici, etc.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive;
  • Pachet social, contract de muncă nedeterminat;
  • Un mediu de lucru dinamic și profesional.

Adresa: comun. Chișinău, str. Ion Creangă 78

Toți candidații interesați de această funcție vacant rugați să transmită CV-ul la adresa electronică job@linella.md.

Expediază acum CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Alte anunțuri publicate de această companie