Digital Marketing Specialist
Studio Moderna

18 Septembrie 2024

Ești un profesionist din domeniul marketingului cu o pasiune pentru crearea de campanii de succes și o dorință arzătoare de a face o diferență reală?

Atunci ești candidatul perfect pentru a te alătura echipei noastre ca Digital Marketing Specialist la Studio Moderna!

Despre Studio Moderna:
Suntem o companie de retail de top cu o istorie bogată în Moldova, având o rețea de 11 magazine în diverse orașe. Ne mândrim cu o gamă largă de produse de înaltă calitate și cu o echipă dedicată care oferă o experiență de cumpărături excepțională clienților noștri. Acum, căutăm un Digital Marketing Specialist talentat și experimentat pentru a ne conduce departamentul de marketing spre noi culmi.

Despre rol:
Ca Digital Marketing Specialist, vei juca un rol esențial în definirea și implementarea strategiilor de marketing ale companiei noastre, cu scopul de a crește gradul de conștientizare a mărcii, de a genera mai multe leads și de a impulsiona vânzările pe toate cele 7 canale de vanzari ale companiei. Vei avea o responsabilitate semnificativă în conducerea și motivarea echipei tale pentru a atinge obiectivele stabilite.

Principalele tale responsabilități vor include:

  • Asistarea în implementarea campaniilor de marketing digital, inclusiv SEO, PPC, email marketing și social media.
  • Crearea și gestionarea conținutului pentru site-uri web, bloguri și platforme de social media.
  • Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor și raportarea rezultatelor către echipă.
  • Realizarea de cercetări de piață și analizarea trendurilor pentru a identifica oportunități de marketing.
  • Colaborarea cu echipa de design și conținut pentru a dezvolta materiale de marketing atractive.

Cerințe pentru candidat:

  • Studii superioare în marketing, comunicare sau domenii similare.
  • Experiență anterioară în marketing digital (într-un rol similar sau stagiu) este un avantaj.
  • Cunoștințe solide de SEO, SEM, Google Analytics și platforme de social media.
  • Abilități excelente de comunicare și organizare.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Creativitate și dorința de a învăța și a se dezvolta profesional

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii
  • Un mediu de lucru dinamic și colaborativ
  • Posibilitatea de a conduce o echipă talentată și de a contribui la succesul unei companii de top
  • Satisfacția de a vedea rezultatele tangibile ale muncii tale și de a face o diferență reală pentru companie
  • Acces la cele mai recente instrumente și tehnologii din domeniul marketingului
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională

Ești gata să te alături echipei noastre și să îți duci cariera în marketing la un nou nivel?

Trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de motivație la adresa lisnic.ela@studio-moderna.com.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Studio Moderna Moldova - Oportunități de carieră pentru cei mai buni!

Alte anunțuri publicate de această companie

Manager Vânzări

Operator call-center

Depozitar

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide