Digital marketing manager | Digital маркетинг менеджер

La Plăcinte

19 Septembrie 2024

Compania La Placinte angajează:

Astăzi invităm în echipa noastră un digital marketolog.
Susținem întotdeauna ideile interesante și analizăm cu plăcere rezultatele.

Ce trebuie să faceți

  • Elaborarea unei strategii de marketing digital și a analizei datelor;
  • Elaborarea planului de conținut pentru rețelele de socializare și monitorizarea implementării acestuia;
  • Managementul și planificarea funnel-urilor auto, planuri de clienți potențiali, conversii cheie ale site-ului - Lucrăm cu Adwords, Facebook, YouTube;
  • Monitorizarea parametrilor CPC, CPA pe canal și contractant;
  • Realizarea de teste A/B și urmărirea factorilor de comportament;
  • Lansarea și controlul campaniilor de publicitate, analiza rezultatelor;
  • Îmbunătățirea UI/UX pe site;
  • Supravegherea și planificarea bugetului pentru trafic și munca contractorilor externi.

Ce așteptăm de la tine:

  • experiență în sarcinile descrise mai sus;
  • nivel înalt de analiză - știi nu doar să colectezi și să procesezi date, ci și să tragi concluzii și să faci propuneri pe baza rezultatelor.

Ce oferim noi:

  • salariu stabil, suma finală se discută la interviu;
  • un birou confortabil;
  • atmosfera prietenoasă și sprijinul echipei;
  • înregistrarea contractuală a relațiilor de muncă;
  • perspective de creștere verticală a carierei - compania noastră a crescut de mai multe ori în ultimii 5 ani!

Dacă ești interesat de această oportunitate, așteptăm CV-ul dvs. la adresa topor.anna@andys.md sau ne apelati la numarul 060566242

Așteptăm cu interes să te cunoaștem și să te integram în echipa noastră!

Сегодня Мы приглашаем в нашу команду digital-маркетолога, который умеет грамотно планировать и анализировать.
Мы всегда поддерживаем интересные идеи и с удовольствием анализируем результаты!

Какие задачи нужно закрывать:

  • Разработка маркетинговой стратегии digital и аналитика данных;
  • Разработка контент плана для соц сетей и контроль его выполнения
  • Управление и планирование автоворонок, плана по лидам, ключевым конверсиям сайта - Мы работаем с Adwords, Facebook, YouTube;
  • Контроль метрик CPC, CPA в разрезе каналов и подрядчиков;
  • Проведение A/B тестирования и отслеживание поведенческих факторов;
  • Запуск и контроль рекламных кампаний, анализ результатов
  • Улучшение UI/UX на сайте
  • Курирование и планирование бюджета на трафик и работу внешних подрядчиков.

Чего Мы ждем от Вас:

  • наличие опыта в вышеописанных задачах;
  • высокий уровень аналитики данных – Вы умеете не только собирать и обрабатывать данные, но и делать выводы, а также вносить предложения на основе результатов.

Что Мы готовы предложить:

  • стабильная заработная плата, итоговая сумма обсуждается на интервью;
  • работа из уютного офиса
  • дружественную атмосферу и поддержку команды;
  • договорное оформление рабочих отношений;
  • перспектива вертикального карьерного роста – наша компания выросла в несколько раз за последние 5 лет!

Если вас заинтересовала эта возможность, ждём ваше резюме по адресу topor.anna@andys.md или позвоните нам по телефону 060566242.

Мы с нетерпением ждем возможности познакомиться с вами и интегрировать вас в нашу команду!

E-mail: topor.anna@andys.md
060566242

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide