Depozitar piese auto

Now Oil Retail SRL

9 Septembrie 2024

VERO-NADINA SRL este o companie nouă de succes, cu Domeniul de activitate:
Transportarea produselor petroliere este în căutare de:

Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea unui depozit sau a unui stoc de materiale, preferabil în domeniul transporturilor sau al întreținerii vehiculelor de mare tonaj.
  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan.
  • Cunoștințe de bază de operare a calculatorului (MS Office, Word, Excel, E-mail).
  • Automobil se ofera de la companie.

Responsabilități:

  • Recepționarea, verificarea și organizarea materialelor și pieselor de schimb în depozitul atelierului.
  • Menținerea ordinii și curățeniei în depozit.
  • Inventarierea periodică a stocurilor și actualizarea evidențelor.
  • Pregătirea și expedierea comenzilor interne conform specificațiilor.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de mecanici pentru a asigura disponibilitatea pieselor și materialelor necesare pentru întreținerea și reparația vehiculelor de mare tonaj.
  • Monitorizarea stocurilor și raportarea necesarului de aprovizionare.
  • Utilizarea echipamentelor de manipulare a mărfurilor, precum stivuitoare sau transpalete

Oferim:

  • Salariu motivant și plătit la timp;
  • Program de lucru: Luni - Vineri, 8.30 -18.00 GHIDIGHICI strada Feroviarilor 14
  • Telefon mobil de lucru.

Cei interesați sunt rugați  060271777, 060166222

E-mail: hr@vncompany.net
Telefon: 060271777, 060166222

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide