Cusatoreasa | Cusator

Treci Company SRL

17 Septembrie 2024

Angajăm:

TRECI COMPANY SRL cu sediul în Chișinău, Sîngera, angajează cusator(ese) cu experiență mid-level (2-5 ani). Oferim condiții de muncă atractive pe perioada de full-time cu un salariu competitiv.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență în cusut de minim 2 ani;
  • Dexteritate manuală și atenție la detalii;
  • Competențe în utilizarea mașinii de cusut și a altor instrumente specifice;
  • Punctualitate și responsabilitate.

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea lucrărilor de cusut în conformitate cu cerințele;
  • Măsurarea și decuparea țesăturilor conform indicațiilor;
  • Verificarea și îndeplinirea standardelor de calitate ale produselor finisate;
  • Întreținerea echipamentului de cusut.

Oferim un salariu competitiv, un colectiv prietenos și un mediu de lucru modern și confortabil.

Experiența și calificările tale sunt valoroase pentru noi, de aceea te susținem și investim în dezvoltarea profesională continuă.

Procesul de depunere a candidaturii:
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și te simți pregătită să te alături echipei noastre, așteptăm cu nerăbdare CV-ul tău!

Pentru a aplica, trimite CV-ul dinotte.hr@gmail.com.

E-mail: dinotte.hr@gmail.com
Telefon: 079438060

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide