Coordonator de Restaurant | Oliva Verde
Mantis

16 octombrie 2024

Rețeaua de restaurante de tip familial Oliva, este în căutarea unui coordonator de local, care va contribui la gestionarea managerială eficientă, va asigura o experiență plăcută pentru clienți și va coordona munca angajaților.

Mai multe detalii despre companie le puteți găsi accesând site-ul: www.oliva.md

Ce vă oferă compania?

  • Un salariu motivant între 23.000 - 35.000 lei Net
  • Bonusuri suplimentare de performanță
  • Cursuri de dezvoltare personală și profesională
  • Achitarea abonamentelor de sport (UpFit)
  • Tichete de masă
  • Teambuilding-uri trimestriale

Ce responsabilități implică acest rol?

  • Administrarea tuturor proceselor manageriale din cadrul restaurantului
  • Realizarea interviurilor de angajare a noilor colegi și a procesului de integrare și adaptare
  • Organizarea întâlnirilor cu echipa
  • Gestionarea managementului calității și a feedback-ului oaspeților
  • Efectuarea planificării și analizei financiare (analiza vânzărilor, a costurilor de producție etc.)
  • Organizarea rapoartelor săptămânale, lunare și trimestriale de vânzări
  • Îndeplinirea planului de acțiuni săptămânale

Ce calități sunt necesare?

  • Experiență anterioară în domeniul alimentației publice (preferabil)
  • Abilități de motivare a personalului, consolidare a echipei, comunicare și leadership
  • Aptitudini de comunicare eficientă, inteligență emoțională și soluționare a conflictelor
  • Gândire logică, analitică și competențe de lucru cu tabele și cifre
  • Abilități de planificare, organizare și coordonare
  • Cunoașterea limbii române (engleza avantaj)
  • Spirit de inițiativă, autodezvoltare și automotivare
  • Orientare spre rezultate

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare la hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide