Contabil(ă) sef adjunct

Deamarim SRL

19 Septembrie 2024

Compania este pe piața moldovenească din 1999.
Tipul de activitate: comerțul cu ridicata și cu amănuntul al produselor de igienă, produselor chimice de uz casnic, produselor cosmetice și al bunurilor pentru copii.

Program de lucru: 8:30-17:00
Zile libere: sâmbătă, duminică

Responsabilități:

  • verificarea lunară a registelor de cumpărare;
  • înregistrarea în 1C a mărfurilor importate;
  • lucrul cu bonusurile și reducerile;
  • banca;
  • luare la evidenta facturilor primite si livrate;
  • alte lucrări contabile stabilite de comun acord.

Cerințe:

  • studii superioare sau medii de specialitate;
  • cel puțin 2 ani de experiență în contabilitate;
  • cunoștințe de contabilitate și gestionare a documentelor;
  • cunoașterea programului 1C; 1C Retail
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • diligență, responsabilitate, atenție;
  • cunoașterea aprofundată a legislației actuale în domeniul contabilității.

Oferim:

  • angajare oficială;
  • pachet social complet;
  • birou în centrul orașului.

E-mail: hr@deamarim.md
068491507

Alte anunțuri publicate de această companie