Contabil - Manager Financiar la RELAXE

Relaxe

20 Septembrie 2024

Angajăm:

Îți plac cifrele? Știi ce este un bilanț contabil și un flux de numerar ? Îți dorești un post de muncă stabil,intr-o echipă tînără unde mereu ești impus să evoluezi? Află că Compania RELAXE este în căutare de o astfel de persoană!

Responsabilitățile funcționale:

  • Prelucrarea datelor contabile;
  • Introducerea documentației primare; facturi si rapoarte de vanzari
  • Evidenta platilor către furnizori.
  • Evidenta facturilor.
  • Evidenta Salariilor

Cerințele față de candidat:

  • Studii superioare sau medii de specialitate;
  • Cunoaşterea şi abilitatea de operare în 1C
  • Responsabilitate, gîndire analitică și dorință de avansare profesională
  • Abilitati de organizare.
  • Automobil personal este un avantaj.

Relaxe este Distribuitor de mobilă,textile și decorațiuni .Livrăm un sortiment larg de mărfuri: Saltele,Dormitoare,Scaune,Dulapuri Mese,Huse.Perne,Pilote,Somiere,etc.

Departamentul financiar este alcatuit din 4 oameni iar tu poți fi unul dintre ei!

Vei avea birou separat un salariu decent și posibilitatea de avansare.
Grafic de lucru: Luni-Vineri: 9:00-18:00

Ne aflăm pe Str. Industrială din Chisinau (Ciocana)

Informațiia suplimentară va fi anunțată în cadrul interviului.
Se v-or analiza toate CV urile indiferent de experiența pe care o aveți,așa că

Indrăznește să Transmiți CV pe e-mail: hr@relaxe.md, vei progresa foarte rapid, vei avea un salariu decent, și vei putea testa diferite idei noi!

hr@relaxe.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide