Contabil/ă 15 000 lei

Auto Office

17 Septembrie 2024

Angajăm:

AUTO OFFICE este o companie de vanzari auto

Căutăm o/un coleg/a pentru poziția de Сontabil/ă.

Responsabilități:

  • Introducere documentelor primare
  • pregatirea raportelor zilnice pe vanzari
  • Pregatirea actelor de verificare
  • Pregătirea rapoartelor fiscale și statistice

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate sau în curs (contabilitate, finanțe)
  • Abilități de utilizare a calculatorului (1C, Word, Excel)
  • Responsabilă față de muncă
  • Cunoașterea limbilor română și rusă

Oferim:

  • Loc de muncă într-un oficiu nou la Botanica, sos. Muncesti 795
  • Angajare oficială și pachet social complet
  • Salariu competitiv, începând de la 15 mii lei brut
  • Program de lucru 5 zile pe saptamana, de la 8.00-17:00 sau 9:00 la 18:00

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email:
info@autooffice.md sau sa ne sunati 069791919

Telefon: 079 91 19 19
Email: info@autooffice.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide