Consultant Vânzări Telefonice - Part-time

Te așteptăm să te alături celei mai tinere și dinamice echipe de consultanți vânzări!

Îți plac provocările? Ești o persoană comunicativă și plină de energie? Îți dorești un job cu venit decent, dar prețuiești și timpul liber? Atunci acest post de muncă este perfect pentru tine!

Cerințe pentru candidat:

  • Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă
  • Abilități bune de operare a calculatorului
  • Responsabilitate, inițiativă și o atitudine prietenoasă
  • Orientare spre rezultate

Responsabilități:

  • Contactarea clienților noi și existenți prin telefon, cu entuziasm și profesionalism
  • Consultarea, promovarea și comercializarea serviciilor de Telefonie mobilă, Internet și Televiziune
  • Înregistrarea și gestionarea comenzilor
  • Preluarea apelurilor de intrare de la clienți

Avantaje:

  • Program de lucru part-time: 6 ore/zi, de L-V (8:00-14:00/9:00-15:00/14:00-20:00)
  • Salariu avantajos (fix + bonus)
  • Tichet de masă
  • Instruire gratuită
  • Angajare oficială
  • Dezvoltare profesională
Ești la un telefon distanță de a-ți oferi o șansă în carieră! Aplică la acest job și ne vedem la interviu!

Expediază CV-ul la adresa: hr@viatelbpo.com.

Sau contactează-ne! 060668003

Oficiul se află la Buiucani.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență de vânzări cu adevărat remarcabilă!

E-mail: hr@viatelbpo.com
060668003

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide