Consultant-Vânzări în show-room de bijuterii

ROCMAN

19 Septembrie 2024

ROCMAN angajează:

Suntem un brand de bijuterii apreciat internațional pentru design-urile sale unice și calitatea produselor. Dacă îți place eleganța și ai abilități bune de vânzare și comunicare, te invităm să te alături echipei noastre aflate în plină creștere!

Ce căutăm:

  • Abilitatea de a înțelege nevoile și preferințele clienților;
  • Atitudine prietenoasă și deschisă, oferind o experiență plăcută de cumpărare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel fluent;
  • Simț estetic și aprecierea stilului elegant;
  • Experiența în vânzări constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Responsabilități:

  • Consilierea clienților și recomandarea bijuteriilor potrivite;
  • Menținerea ordinii și organizarea produselor în show-room;
  • Oferirea unei experiențe excelente pentru clienți și construirea unor relații de încredere;
  • Participarea la organizarea evenimentelor speciale și a ofertelor promoționale.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic, într-o echipă prietenoasă;
  • Posibilități reale de dezvoltare profesională;
  • Un loc de muncă elegant, alături de o echipă dedicată.

Program de lucru: 2 zile lucrătoare, urmate de 2 zile libere, între orele 11:00 - 19:00.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@rocman.org.

Email: hr@rocman.org

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide