Consultant pentru magazinul de tutun Tabacco House - 10 000 lei

Tabacco House

29 septembrie 2024

Tabacco House angajează:

Locație: Chișinău, CC Gemeni
Companie: Tabacco House

Despre companie:

Tabacco House este un magazin de tutun prestigios care oferă o gamă largă de produse din tutun și accesorii. Ne străduim să oferim clienților noștri un nivel înalt de servicii și consultanță pentru toate întrebările legate de tutun și produsele acestuia.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților cu privire la gama de produse din tutun și accesorii.
  • Asigurarea unui nivel ridicat de servicii și satisfacție a clienților.
  • Menținerea ordinii la locul de vânzare și controlul stocului de produse.
  • Efectuarea vânzărilor și operarea casei de marcat.
  • Asistență în primirea și expunerea noilor livrări.

Cerințe:

  • Experiența în comerț este binevenită, dar nu obligatorie.
  • Cunoștințele de bază despre produsele din tutun constituie un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a relaționa cu clienții.
  • Responsabilitate, acuratețe și dorința de a lucra în echipă.
  • Disponibilitatea pentru un program de lucru flexibil.

Oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Colegi prietenoși și profesioniști.
  • Instruire și posibilitatea de dezvoltare profesională.
  • Locație convenabilă și un spațiu de lucru modern.

Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă într-o companie stabilă și doriți să vă dezvoltați în domeniul vânzărilor de produse din tutun și nu doar, trimiteți CV-ul dumneavoastră pentru a fi luat în considerare!

Alăturați-vă echipei Tabacco House și ajutați-ne să oferim clienților noștri produse și servicii de calitate!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide