Casier or. Chișinău, bd. Renașterii 11, str. Calea Ieșilor 83

Bemol

22 octombrie 2024

Chișinău
Posibil fără experiență
În ture

ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil BEMOL în Republica Moldova,
RECRUTEAZĂ CANDIDAŢI pentru funcţia de:

Responsabilități:

  • Încasarea plăților de la cumpărători;
  • Prepararea și servirea cafelei;
  • Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru.

Cerinţe:

  • Studii medii/ medii speciale;
  • Posedarea limbilor română şi rusă;
  • Abilitati de comunicare;
  • Responsabilitate;
  • Capacitatea de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • Muncă organizată în schimburi (zi/ noapte) a cîte 12 ore schimbul;
  • Graficul:1 zi - 8:00-20:00, a 2-a zi - 20:00-8:00, a 3-a si a 4-a - zile libere;
  • Instruire gratuită (4-7 zile), 15/16 schimburi în lună;
  • Salariu motivant pînă la 9500 lei net plus 30 lei compensare transport angajare oficială.

Informaţii suplimentare la telefon: 079702099

079702099

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide