Бармен - администратор / Barmen - administrator

Angajăm:

Хотите стать частью нашего дружного коллектива? Мы ищем опытного и энергичного кандидата для работы в нашем заведении в роли бармена - администратора!

Ключевые функции:

  • Администрирование ежедневных поступлений, составление финансовых отчетов и управление бюджетом для закупок.
  • Приготовление и подача напитков.
  • Поддержание чистоты.
  • Управление запасами.

Требования к кандидату:

  • Административные навыки
  • Свободное владение румынским и русским языком
  • Опыт работы в аналогичной должности
  • Хорошие коммуникативные навыки и умение работать в команде
  • Готовность и желание обучаться

Условия работы:

  • Высокая заработная плата
  • Сменный график работы
  • Обучение и постоянное повышение квалификации за счет компании
  • Полный социальный пакет
  • Возможности карьерного роста

Если  вы хотите присоединиться к нам, ждем ваших звонков по номеру:  060777582.

Vrei să faci parte din colectivul nostru prietenos? Căutăm un candidat experimentat și plin de energie pentru a lucra în locația noastră în rolul de barman-administrator!

Responsabilități cheie:

  • Administrarea încasărilor zilnice, întocmirea rapoartelor financiare și gestionarea bugetului pentru achiziții.
  • Prepararea și servirea băuturilor.
  • Menținerea curățeniei.
  • Gestionarea stocurilor.

Cerințe pentru candidat:

  • Abilități administrative.
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă.
  • Experiență într-o poziție similară.
  • Abilități bune de comunicare și capacitate de lucru în echipă.
  • Disponibilitate și dorință de a învăța.

Condiții de lucru:

  • Salariu atractiv.
  • Program de lucru în schimburi.
  • Training și dezvoltare profesională continuă susținută de companie.
  • Pachet complet de beneficii sociale.
  • Oportunități de avansare în carieră.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să ne contactezi la numărul: 060777582.

Telefon: 060 777 582

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide