Asistent Manager, sectorul Botanica

OrthoShoes for Kids

7 octombrie 2024

OrthoShoes for Kids angajeaza:

Ești o persoană activă, prietenoasă și amabilă? Te caracterizează energia și disponibilitatea de a învăța lucruri noi? Dacă da, te căutăm pe tine pentru a te alătura echipei noastre!

Responsabilități:

  • Introducerea, pozarea, prelucrarea și evidenta stocului de mărfa in baza de date.
  • Monitorizarea și actualizarea marfii pe site-ul nostru.
  • Mentenanța chat bot-ului și gestionarea mesajelor de pe rețelele de socializare.
  • Prelucrarea comenzilor online, comunicarea cu clientii nostri.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și orientare către client.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Cunoștințe de bază in utilizarea platformelor online și a rețelelor de socializare.

Oferim:

  • Mediu de lucru plăcut și prietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Salariu competitiv.

Grafic de lucru: Luni-Vineri: 09:00-18:00

Dacă ești interesat să te alături familiei noastre, așteptăm CV-ul tău pe adresa de email salvalexgroup@gmail.com sau la numarul de telefon 076001186.

E-mail: salvalexgroup@gmail.com
Telefon: 076001186

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide