Analist Financiar 20000 - 30000 lei

Barry Logistics

19 Septembrie 2024

Barry Logistics, companie de Transport si Logistica în Republica Moldova anunță concurs pentru funcția de

Suntem în căutarea unui coleg / colega pentru functia vacanta de Analist Financiar dedicat și experimentat, cu cunoștințe solide în domeniul contabilității, pentru a se alătura echipei noastre la BARRY LOGISTICS SRL. Dacă sunteți un lider în finanțe, cu abilități demonstrabile în contabilitate și un istoric de succes, vă invităm să aplicați pentru această poziție cheie în compania noastră.

Responsabilități:

  • Elaborarea business planurilor pe termen scurt, lung și mediu.
  • Analiza și interpretarea datelor financiare pentru a oferi informații relevante pentru procesul de luare a deciziilor.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor financiare pentru creșterea profitabilității.
  • Gestionarea eficientă a cheltuielilor și optimizarea acestora.
  • Gestionarea proceselor contabile și asigurarea conformității cu reglementările financiare în vigoare.

Cerințe:

  • Educație superioară în domeniul economic sau financiar.
  • Minim 3 ani de experiență în funcții de director/analist financiar.
  • Cunoașterea detaliată a contabilității și a raportărilor fiscale.
  • Cunoștințe avansate în analiza economică și a indicatorilor contabili.
  • Utilizator avansat MS Excel; cunoștințe despre instrumentele de analiză de afaceri.

Beneficii Oferite:

  • Salariu competitiv 20000 - 30000 MDL
  • Angajare cu includerea întregului pachet social

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide