Ajutor de jurist

Platformacar

18 octombrie 2024

Anunț de angajare:

Căutăm un Ajutor de jurist dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ai studii în domeniu și ești pasionat de drept, această oportunitate este pentru tine!

Ce oferim:

  • Program de lucru: Luni - Vineri 9:00 - 18:00, Sâmbătă 9:00 - 14:00
  • Salariu: de la 9,000 lei, cu posibilitate de creștere în funcție de performanță
  • Mediu de lucru dinamic: colaborezi într-o echipă profesionistă și prietenoasă

Responsabilitățile tale vor include:

  • Asistența în gestionarea contractelor și documentației legale
  • Lucrul cu asigurările și asigurarea conformității legale
  • Îndeplinirea task-urilor specifice solicitate de juristul principal

Cerințe:

  • Studii în domeniul dreptului
  • Experiența anterioară este binevenită, dar nu obligatorie
  • Abilități de organizare, atenție la detalii și capacitatea de a lucra în echipă

Dacă ești interesat de această oportunitate și dorești să te dezvolți profesional în domeniul juridic, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la platformacar.hr01@gmail.com sau să ne contactezi la 060665557.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru! Te așteptăm cu nerăbdare!

Email: platformacar.hr01@gmail.com
Telefon: 060665557

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide