Agent vânzări B2B

NANU MARKET SRL

5 octombrie 2024

Echipa noastră este în căutarea unui Manager de Vânzări dedicat, care va colabora cu magazinele partenere pentru a asigura distribuția eficientă a produselor noastre pentru uz casnic. În această poziție, veți fi responsabil de dezvoltarea relațiilor comerciale cu clienții noștri existenți, precum și de atragerea de noi parteneri.

Cerinţe:

  • Studii medii/superioare;
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Experiență în vînzari;
  • Permis de conducere categ. B;
  • Abilităţi bune de comunicare;
  • Cunoștințe de operare PC la nivel de utilizator independent.

Responsabilităţi:

  • Vînzarea produselor pentru uz casnic angro;
  • Oferă informații despre produsele companiei;
  • Menține și crește portofoliul de clienţi;
  • Susţine convorbiri telefonice şi oferă suportul necesar clienților existenți;

Benefici:

  • Sediul biroului: str. Constructorilor 1, Rîșcani;
  • Program de lucru: 5/2 Luni-Vineri;
  • Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă: salariu fix + bonus;
  • Reduceri la toate brandurile companiei şi promoţii interne pentru angajaţi;
  • Instruire şi oportunitatea de dezvoltare a carierei alături de o echipă de profesionişti.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau ne puteti contacta la tel. 062193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
062193193

Alte anunțuri publicate de această companie