Agent Imobiliar

Prestige Estate Agency

19 Septembrie 2024

Anunț de angajare:

Descrierea postului:

Prestige Estate Agency își extinde echipa și caută agenți imobiliari dinamici, motivați și orientați către succes. Dacă ești o persoană pasionată de domeniul imobiliar, cu abilități excelente de comunicare și relaționare, te așteptăm să te alături echipei noastre. În cadrul companiei noastre, vei avea oportunitatea să dezvolți o carieră într-un mediu profesionist, bazat pe performanță și recompense atractive.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau domeniul imobiliar reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Excelente abilități de comunicare și negociere.
  • Capacitate de a lucra independent, dar și de a colabora eficient într-o echipă.
  • Orientare către client și capacitate de a înțelege nevoile acestuia.
  • Permis de conducere categoria B și acces la un autoturism propriu (avantaj).
  • Disponibilitate pentru un program flexibil, incluzând deplasări pe teren.
  • Atitudine proactivă și dorință de a învăța și de a te dezvolta profesional.

Beneficii:

  • Venituri atractive bazate pe comision, cu posibilitatea de câștiguri nelimitate în funcție de performanță.
  • Program de lucru flexibil.
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și dinamică, într-o companie în plină expansiune.
  • Suport continuu în dezvoltarea profesională (traininguri și cursuri specializate).
  • Mediu de lucru modern, într-o atmosferă prietenoasă.

Cum aplici:
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și vrei să faci parte din echipa noastră, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email: office@prestigeestate.md.

Alte anunțuri publicate de această companie