Agent de vânzări proprietăți industriale

Compania LID CAPITAL INVEST – companie imobiliară specializată în domeniul investițiilor în imobiliare comerciale și industriale cu spectru larg de servicii, își mărește echipa.

Noi suntem în cautare de colegi pentru următoarul post vacant:

Responsabilități:

  • Prezentarea și promovarea obiectelor imobiliare din portofoliul companiei;
  • Dezvoltarea propriului portofoliu cu obiecte imobiliare;
  • Cercetarea și prospectarea concurenței pe piață;
  • Negocierea condițiilor de colaborare;
  • Asistarea clienților pe toată perioada procesului de tranzacționare imobiliară;
  • Introducerea sistematică a informațiilor în baza de date pusă la dispoziție de către companie.

Cerințe generale

  • Studii superioare finisate;
  • Experiență minim 1 an în vânzări constiuie avantaj;
  • Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
  • Abilitați de vânzare și negociere;
  • Cunoștințe bune de operare PC;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Automobil propriu;
  • Gândire flexibilă, proactiv, organizat, comunicabil.

Beneficii:

  • Venituri generoase din comisioane;
  • Posibilitatea de a gestiona personal programul de lucru;
  • Oficiu modern în centru orașului
  • Laptop și telefon de serviciu;
  • Instruirea și integrarea în activitatea imobiliară commercial-industrială;
  • Coaching pentru dezvoltare profesională;
  • Angajament pe termen lung.

E-mail: hr@lid.md
Telefon: +373(68)332-322
www.lid.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide