Agent de Retenție - Piața Românească

Responsabilități:

  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea de soluții personalizate.
  • Negocierea contractelor și închiderea acordurilor.
  • Atenuarea oricăror probleme ale clienților și asigurarea unei experiențe pozitive.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări pentru a maximiza retenția clienților.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul vânzărilor sau al serviciilor clienți.
  • Excelente abilități de comunicare în limba română.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și orientat spre rezultate.
  • Abilități puternice de negociere și influențare.

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și provocator.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.
  • Pachet salarial competitiv, plus bonusuri de performanță.
  • Suport continuu în dezvoltarea carierei.
  • Grafic Luni-Vineri de la 10:00-20:00.
  • Salariu fix de la 850-1000$ + % din clienti.

Maria, +37361193167
maryefremovahr@outlook.com

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide