Account manager | Limba Spaniolă
DIGITAL SERVICE SMART TRADING

27 octombrie 2024

Chișinău
Orice experiență
20 000 MDL
Full-time
Orice studii
În locația angajatorului

DSST este o companie IT, care oferă soluții inovatoare în domeniul dezvoltării software-ului și tehnologiilor digitale. Ne străduim pentru calitate și fiabilitate în fiecare proiect și căutăm un manager talentat pentru relația cu clienții, care să ne ajute să ne extindem baza de clienți și să ne consolidăm poziția pe piață.

Responsabilități:

  • Asigurarea suportului informațional pentru clienți prin telefon
  • Negocieri și încheierea contractelor cu clienții cheie
  • Sprijin și dezvoltarea relațiilor pe termen lung cu clienții existenți
  • Prezentarea calificată a produselor

Cerințe:

  • Experiență în vânzări
  • Abilități excelente de comunicare și experiență în negocierea la nivel înalt
  • Capacitatea de a lucra cu sisteme CRM
  • Nivel avansat de cunoaștere a Limba Spaniole
  • Orientare către rezultate, activitate și inițiativă

Oferim:

  • Grafic de lucru: 10:00-19:00 L-V
  • Salariu competitiv și sistem de bonusuri
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională
  • O echipă dinamică și susținătoare
  • Participare la proiecte interesante și evenimente corporative

Dacă aveți experiență în vânzări și sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre, așteptăm cu interes CV-ul dumneavoastră!

Cum să aplicați:
Trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa jacquiershakita@gmail.com, menționând Poziția „Account manager | Limba Spaniolă”.
+37378096258, Yana HR.

Email: jacquiershakita@gmail.com
Теlefon: +37378096258

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide