Specialist marketing

Viloterm SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 13000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajam Specialist Marketing

Ești candidatul potrivit dacă:
- ai studii superioare in marketing;
- experiență în domeniu minim – 2 ani;
- cunoști limba română și rusă – nivel avansat;
- aveți abilități excelente de comunicare, sunteți ambițios și dinamic;

Activități și responsabilități de bază:
- Elaborarea si implimentarea strategiilor de marketing;
- Elaborarea și monitorizarea permanentă a planului de marketing și a bugetului pentru activitățile de promovare;
- Planificarea, organizarea și desfășurarea activităților și campaniilor de marketing, promoții publicitare, promoții PR și analiza eficienței acestora;
- Analiza pieței și a concurenței, a necesităților clienților, selectarea şi aplicarea celor mai de succes strategii şi tactici de marketing, stabilirea resurselor și formelor de promovare;
- Monitorizarea factorilor financiari și tehnologici care afectează oportunitățile de pe piață.

Noi oferim:
- condiții moderne de muncă în oficiul din mun. Chișinău, sectorul Ciocana
- salariul: 13 000-30 000 după formula de performanță;
- program de muncă: luni-vineri: 08:00-17.30;
- posibilități de creștere în carieră.

Puteți transmite CV-ul la oferta de muncă pe adresa: viloterm1@gmail.com
Telefon:
+373 798 80 610
Persoana de contact:
Administrator
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide