Șofer livrări categoria C / 15 000 - 20 000 mdl

Promo-Service
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: De la 15000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Competențele necesare:

- Permis de conducere categoria C + certificat de competență.
- Experiență minimum de 3 ani în livrări categoria C.
- Căutăm o persoană responsabilă, punctuală și flexibilă.

Atribuțiile de lucru:

- Executarea livrărilor în termen.
- Predarea facturilor conform raportului de livrare.
- Păstrarea vehiculului conform cerințelor de întreținere.

Beneficiile pentru angajați:

- Salariu motivant și posibilitatea de a crește salariul în dependență de performanță.
- Toate instrumentele de lucru: mașină de serviciu, telefon, haine pentru serviciu.
- Tichete pentru alimente.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide