Șef service centru | Руководитель сервисной службы

Victiana
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 15000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii superioare (de preferință tehnice);
Experiență de muncă la un post de conducere mai mult de 1 an;
Abilități de gestionare și motivație de echipă;
Experiență în vânzări pentru încheierea activă a unor noi contracte de deservire;
Cunoașterea limbii ruse și române (de preferință);
Utilizator experimentat al PC, 1C (de preferință).

Obligații:

Organizarea activității continue ale secției pentru îndeplinirea sarcinilor/planurilor;
Planificarea și distribuirea eficientă a volumelor de lucru între angajații secției;
Monitorizarea executării de către angajați a atribuțiilor lor de muncă, îndeplinirii regulamentului intern, regulilor de protecție a muncii și a normelor securității antiincendiare;
Identificarea nevoilor clienților, consultare, soluționarea situațiilor de conflict;
Întreprinderea unor măsuri cuprinzătoare de optimizare a activității secției de deservire tehnică, eficientizare a utilizării resurselor, perfecționare profesională și consolidare a competențelor angajaților secției respective;
Experiență în atragerea clienților pentru deservirea tehnică și reparații.

Oferim:

Cursuri de dezvoltare profesională și personală (finanțate de companie);
Cadouri de sărbători;
Zile libere suplimentare;
Zonă de relaxare echipată în companie;
Teambuilding-uri regulate;
Cadouri simbolice cu ocazia unor evenimente sau pentru rezultate remarcabile.

Bine ați venit la Victiana !!!
Expediați CV-ul Dvs. la adresa: hr@sequritygroup.md și vă vom contacta.
Urmăreşte Telegram Canalul nostru pentru a fi la curent cu toate posturile noastre vacante actuale https://t.me/sequrity_recruting!

Мы предлагаем:

Курсы профессионального и личностного развития (за счет компании);
Праздничные подарки;
Дополнительные выходные дни;
Оборудованная зона отдыха в компании;
Регулярные тимбилдинги;
Символические подарки по случаю определенных событий или за выдающиеся результаты.

Требования:

Высшее образование (техническое предпочтительно);
Опыт работы на руководящей должности от 1 года;
Навыки управления и мотивации команды;
Опыт в продажах для активного заключения новых договоров на обслуживание;
Знание русского и румынского языков (желательно);
Уверенный пользователь ПК, 1С (желательно);
Хороший коммуникатор и переговорщик.

Обязанности:

Организация работы бригад выездных техников;
Планирование и эффективное распределение объемов работ среди сотрудников службы;
Контроль выполнения работниками должностных обязанностей, правил внутреннего распорядка, правил по охране труда и пожарной безопасности;
Выявление потребностей клиента, консультирование, разрешение конфликтных ситуацией;
Проведение комплексных мероприятий по оптимизации работы сервисной службы, эффективности использования ресурсов, повышению квалификации и компетенции сотрудников службы;
Заключение договоров на техническое обслуживание обьектов.

Добро пожаловать в компанию Victiana!!!

Отправь свое CV с фото по адресу: hr@sequritygroup.md.
Отобранные кандидаты будут приглашены на собеседование.

Подпишитесь на наш Telegram-канал, чтобы быть в курсе всех наших текущих вакансий https://t.me/sequrity_recruting! E-mail:
hr@sequritygroup.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide