Sales manager (complex hotelier)

HR-Consulting №4314023, 23 septembrie 2016
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Sales Manager (complex hotelier)

Compania: complex hotelier

Obiectivul postului: vinderea serviciilor hoteliere

Responsabilitati:
- Vinderea serviciilor hoteliere
- Cautarea clientilor pasiv (online, booking..) si activ (contactarea clientilor)
- Prezentarea hotelului pe retele de socializare

Cerinte:
- Studii superioare
- Experienta de lucru in hotel la postul - Sales manager sau Front Desk Officer
- Cunoasterea limbilor: Ro, Ru, En - nivel comunicativ

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Experienta de lucru in unul din cele mai moderne hoteluri din RM

CONTACTE:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: RR40@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “SMHR”
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide