Reprezentant al serviciului clienți

Goring Hotel №5145426, 31 mai 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Hotelul GORING încearcă în prezent să recruteze personal calificat pentru a se alătura unei echipe bine-cunoscute și premiate la Hotelul Goring.
Goring Hotel International este un angajator cu șanse egale care se angajează să angajeze o forță de muncă diversă și să susțină o cultură incluzivă.

Loc de muncă: Reprezentant al Serviciului Clienți

Descrierea postului

Responsabilități esențiale:
- Răspundeți clienților primiți și contactelor funcționale încrucișate
- Inițiați contactele outbound cu clienții pentru a răspunde la orice întrebări
- Asigurați-vă că comunicarea către clienți și alte funcții GE este eficientă
- Efectuați toate aspectele legate de gestionarea comenzilor clienților (înregistrarea comenzilor, întreținerea cărților de ordine și notificarea proactivă)
- Documentați toate activitățile legate de client
- Responsabil pentru introducerea datelor despre clienți și întreținerea datelor (de exemplu, baza de cunoștințe a clienților, înregistrările de prețuri și fișierul de bază al clientului)
- Crearea de documente de client și de notificare (confirmarea comenzii, facturi și declarații etc.)
- Rezolvați toate plângerile clienților în legătură cu satisfacția clienților și încercați în mod proactiv să identificați cauza rădăcină și să preveniți reapariția
CALIFICARE / CERINTE:
- Abilități de rezolvare a problemelor
- Abilități de comunicare excelente
- Precizie
- Sensibilitatea culturală și comercială
- Capacitatea de a lua decizii orientate spre acțiune
- Nivelul de lucru al aplicațiilor Microsoft Office
- Experiența în domeniul ospitalității
- orientare puternică a oaspeților Foarte responsabil. O experiență de cel puțin un an în industria ospitalității internaționale
- Experiența anterioară într-un rol similar este esențială pentru expunerea hotelului / stațiunii de 5 stele foarte de dorit.
Beneficii
Mesele pe Duty.
Vouchere pentru îngrijirea copiilor.
Pe cursul de formare.
Tarife de gimnastică reduse.
Îngrijire uniformă și uniformă.
Excelent program de recunoaștere a angajaților.
Tarife preferențiale pentru dvs. și pentru familie.
Oportunități de promovare și de transfer în cadrul companiei.

Dacă doriți să vă alăturați echipei Goring, ne-ar plăcea să vă auzim! Trimiteți CV-ul.
Persoana de contact:
David Morgan
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide