Рецепционист

ARCHER HOTEL №5978417, 3 ianuarie 2018
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ние ръководството на хотел Арчър се стремим да наемем услугата на обучен рецепционист, който ще посрещне гостите си в хотела, като ги резервира и ще посрещне техните други нужди, които спомагат за техния комфорт по време на престоя им в хотела.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Получавайте гости в хотела, като ги поздравявате топло и посещавате техните запитвания и също отговаряте на въпросите по телефона.
Информирайте гостите за цените на услугите и местата за настаняване в хотела, направете резервации за гостите според техните нужди и също се уверете, че всички отменени резервации се извършват незабавно, за да се избегне объркване.
Изградете добри взаимоотношения и взаимоотношения с гостите, за да ги накарате да се чувстват комфортно и да се обърнат към всякакви оплаквания, които биха могли да имат по много любезен начин, за да защитят имиджа на хотела.
Съхранявайте ясни и изчерпателни записи на резервации за стаи за гости и всички фактури за отчетност и бъдещи справки.
Поддържайте подреденост на рецепцията, като подреждате документите по подходящ начин и поддържате чистотата на рецепцията по всяко време, за да избегнете оскърбление.
Посетете всички маршрути на резервации в стаи, като например онлайн, телефон и лично, за да сте сигурни, че резервациите не са оставени да висят, но сте се включили незабавно, за да поддържате хотела в движение
Подайте сигнал за проблемите на поддръжката и неправилното функциониране на уредите на мениджъра за бърз ремонт, за да осигурите на гостите комфорт и удовлетворение.

иЗИСКВАНЕ

Излагайте отлични познания за обслужването на клиентите.
Добри междуличностни умения.
Трябва да е подреден.
Възможност за работа с множество задачи.
Добри умения за управление на кризи.

Кандидатите трябва да изпратят CV / Resume незабавно за кандидатстване.
Persoana de contact:
Michele mangino
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide