Profesor la o școală de programare pentru copii (15.000 – 25.000 lei)

Team 21
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Școala internațională de programare și creativitate digitală "KIBERone".
Program flexibil - Part-time.
Școala Internațională a Viitorului pentru noua generație IT „KIBERone”, în legătură cu deschiderea rețelei CyberSchools la Chișinău, invită la proiect un mentor- tutor (profesor), care este gata să transmită experiența sa copiilor sub 14 ani.
Dacă doriți să câștigați experiență de lucru într-o companie internațională, aflați cele mai noi tehnologii în domeniul de a face afaceri din top management al Silicon Valley, lucrați cu cei mai puternici dezvoltatori din lume, aveți performanță ridicată și auto-organizare , vă invităm să luați un interviu cu compania KIBERone .
Suntem chiar școala în care este plăcut să fii printre oameni cu gânduri asemănătoare!
Noi oferim:

munca permanenta in weekend;
un produs la modă, popular și relevant în domeniul tehnologiilor IT pentru copii;
formarea și obținerea unui certificat de la Asociația Europeană a Profesorilor de Școli Superioare;
materiale didactice cu instructiuni detaliate pentru fiecare lectie;
oportunitatea de a învăța și de a comunica cu liderii din industria IT ( la nivel internațional , inclusiv reprezentanți ai Silicon Valley).

Responsabilitati:

programelor CyberSchool pe baza materialelor metodologice și transferul experienței practice pentru copiii cu vârsta cuprinsă între 6 - 14 ani;
Participare la evenimente si conferinte IT.

Cerințe:

Cunoștințe de bază de calculator;
Cunoașterea oricărui limbaj de programare modern;
Cunostinte de limba romana sau rusa (Cunoasterea ambelor limbi reprezinta un plus);
Abilitatea de a înțelege metode și platforme în conformitate cu instrucțiunile;
Studii superioare sau incomplete in domeniul IT;
Capacitate de invatare, dorinta de a dobandi cunostinte noi.

Conditii de munca si plata:

Cursuri in weekend; Este posibil și în zilele lucrătoare pentru cel mult 3 ore pe zi;
Program flexibil, posibilitate de combinare cu jobul principal;
Salariul depinde de numărul de cursuri susținute;
Participarea la evenimente internationale;
Program: de la 10.30 la 18.00 (sâmbătă – duminică) (opțional sau ambele zile);
Condiții de plată: 15.000 lei, iar dacă se poate lucra 3 ore în zilele lucrătoare, atunci salariul poate crește la 25.000 lei;
Lucrați într-o companie internațională promițătoare și în curs de dezvoltare.

Site-ul companiei: www.kiber-one.com
Școala internațională de programare și creativitate digitală "KIBERone". E-mail:
ceo@team21.company
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide