Педагог

Jukis kids club SRL №14315659, 14 iulie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Clubul de dezvoltare pentru copii Juki's Club invită în echipa sa un profesor profesionist și pasionat pentru cursurile de pregătirea copiilor pentru școală, citire rapida si etc.

Responsabilități:
- Desfășurarea lecțiilor de pregătire pentru școală si alte cursuri.(dezvoltarea abilităților de citire, scriere, calcul și alte competențe necesare).
- Elaborarea și adaptarea programelor de învățământ în funcție de vârsta și particularitățile individuale ale copiilor.
- Evaluarea nivelului de pregătire a copiilor și oferirea de recomandări părinților.

Cerințe:
- Studii superioare pedagogice.
- Experiență de lucru cu copiii de vârstă preșcolară si clasele primare
- Cunoașterea metodelor moderne de pedagogie
- Comunicare eficientă, responsabilitate, dragoste pentru copii.

Cum să aplicați:
Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de email jukisclub@gmail.com cu mențiunea „Profesor” în subiectul mesajului.
Telefon:
+373 781 23 420
Persoana de contact:
Ольга
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide