Operator chirie biciclete si accesorii

VELOPOINT №2834848, 5 mai 2015
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Responsabilități:
- asigurarea funcționării optime a centrului de închiriere conform programului de lucru;
- semnarea contractelor de închiriere și monitorizarea acestora;
- verificarea stării de funcționare a bicicletelor și trecerea în service a celor stricate sau defecte.
- trimiterea raportului de activitate al centrului la sfârșitul fiecărei zile de lucru;
- operarea bazei de date de clienți;
- alte aspecte tehnice ce țin de gestionarea centrului de închiriere.

Beneficii:
- Program Flexibil "o zi de odihnă una de lucru" sau zilnic în ture;
- Participarea la diverse evenimente organizate de Velopoint;
- Bicicletă la dispoziție pentru deplasările Velopoint-casă-Velopoint;
- Salariu negociabil în funcție de disponibilitate (orele lucrate).

Așteptăm CV-ul tău la adresa de email info@velopoint.md pînă la data de 08.05.2015.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide