Manager vanzari

VERoCeramica
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Companie "Veroceramica" este în căutare de Manager Vânzări. Dacă ești o persoană comunicabilă, responsabilă, dornică de a învăța un job nou, atunci Te așteptăm cu drag în echipa noastră.

Ești candidatul nostru dacă:
- Ai un nivel avansat de cunoaștere a limbii Române (Cunoașterea altor limbi, de asemenea prezintă un avantaj);
- Ești o persoană comunicabilă, pozitivă și interesată să se dezvolte;
- Ești un utilizator încrezut a calculatorului (MS Office);
- Experiența în vânzări nu este obligatorie (dar prezintă un avantaj).

Responsabilități:
- Însușirea cu ușurință a informațiilor noi și utilizarea lor în practică;
- Contactarea clienților și consultarea lor (oferim curs de instruire);
- Gestionarea bazei de clienți existenți și atragerea spre colaborare a potențialilor clienți;
- Îndeplinirea și depășirea planurilor de vânzări.

Noi oferim:
- Curs de instruire inițial;
- Program de lucru de 5/7 zile;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;
- Posibilitate de avansare în funcție și dezvoltare profesională.
Telefon:
+373 691 12 703, +373 22 011 002
Persoana de contact:
Ursachi Liliana
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide