Manager vânzări

SantehPremium
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 13000 Până la 60000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Ești în căutarea unui job bine plătit și ai deja experiență în vânzări ?

Atunci te invităm în echipa noastră tânără și prielnică - @santehpremium.md.
Suntem magazin online și offline, care comercializează articole sanitare categoria premium pentru baie și bucătărie.

Post vacant: MANAGER VÂNZĂRI

Responsabilități:
- Lucru cu baza de clienți;
- Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei;
- Oferirea suportului necesar clienților;
- Atragerea potențialilor clienți;
- Asigurarea îndeplinirii obiectivelor și planului de activitate;
- Contactarea și contractarea cu clienții noi și cei existenți;
- Organizarea procesului de livrare a produselor și pregătirea documentelor;
- Monitorizarea vânzărilor.

Cerințe:
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Experiență în vânzări minim 2 ani în domeniu;
- Cunoașterea la nivel experimentat a pachetului Microsoft Office, PC;
- Responsabilitate și capacitate de muncă în echipă;
- Abilitați de comunicare dezvoltate, capacitate de negociere și vânzare.

Oferim:
- Lucru confortabil în Showroom
- Program de muncă:
Luni-Vineri > 09:00-18:00, Sâmbătă > flexibil, Duminică: liber;
- Salariu motivant, cu posibilitatea de creștere (se stabilește individual), achitare la timp;
- Angajare oficială;
- Posibilitate de creștere și dezvoltare în domeniu.

Locație: sectorul Râșcani, str. Tudor Vladimirescu, Chișinău.

Persoanele interesate expediați CV-ul la adresa de mail:
office@santehpremium.md

Te așteptăm în echipa noastră!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide