Manager turism

PandaTur №2982728, 23 iunie 2015
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
IordachiI 23 iun. 2015, 12:38 Loc vacant 3 abonare la anunț
Responsabilități
1. dezvoltarea, promovarea și vânzarea pachetelor turistice;
2. stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu actualii și potențialii clienți;
3. prospectarea pieței turistice în vederea optimizării continue a serviciilor prestate;
4. întocmirea actelor specifice activității.

Cerințe
1. studii superioare;
2. experiență în sectorul turistic;
3. cunoașterea la nivel avansat a limbilor română, rusă. Cunoașterea limbii engleze prezintă un avantaj;
4. utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Office, MS Excel, MS PowerPoint);
5. abilități de comunicare;
6. cunoașterea corespondenței de afaceri;
7. capacitate de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;

Doritorii pot expedia CV-ul la adresa de email: CURMEI01@gmail.com
Telefon:
+373 699 54 444
Persoana de contact:
Curmei Ion
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide