Manager recepție

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm un Manager recepție dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre. În această poziție, veți fi responsabil de gestionarea recepției, asigurându-vă că toți vizitatorii și clienții sunt primiți cu profesionalism și amabilitate.

Responsabilități:
Coordonarea activităților de recepție și asigurarea unei experiențe pozitive pentru clienți.
Supervizarea echipei de serviciu și distribuirea eficientă a sarcinilor.
Menținerea ordinii și a curățeniei în zona de lucru.
Menținerea și actualizarea evidențelor și documentelor necesare.
Organizarea și coordonarea programărilor și întâlnirilor.
Gestionarea corespondenței și a altor sarcini administrative.

Cerințe:
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Cunoștințe avansate de utilizare a pachetului MS Office.
Abilitatea de a vorbi fluent română, rusă.
Atitudine proactivă și orientată spre soluționarea problemelor.
Experiența anterioară în domeniu este un avantaj, dar nu este obligatorie.
Suntem deschiși să formăm și să dezvoltăm candidați motivați fără experiență.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv și posibilitatea de a primi bonusuri de performanță.
Oportunități de formare și dezvoltare profesională.
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide