Manager de vânzări

EPILEXPERT
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 7000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
EPILEXPERT își extinde echipa!

Căutăm Manager Vânzări in Domeniul Beauty

Te consideri o persoană comunicativă și orientată spre rezultate? Avem oferta perfecta pentru tine!

Responsabilități:
- Gestionarea vânzărilor și relațiilor cu clienții
- Promovarea serviciilor de epilare permanentă cu laser și electroepilare
- Menținerea unui mediu de lucru pozitiv și colaborativ

Beneficii:
- Cunoașterea limbii ruse
- Salariu competitiv + procent din vânzări
- Training și suport continuu pentru dezvoltarea carierei
- Posibilitatea de a lucra într-o echipă dedicată și prietenoasă

Aplică acum trimițând CV-ul tău la: epilexpertmd@gmail.com și atașează link-urile către profilurile tale de socializare (Insta/Fb/TikTok).

Suntem nerăbdători să te cunoaștem și să te avem în echipa noastră!
Telefon:
+373 621 33 331, +373 621 33 331
Persoana de contact:
Margarita
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide